فلزیاب ارزان قیمت | معرفی چند فلزیاب ارزان قیمت

فلزیاب ارزان قیمت

yaghoub مقالات فلزیاب , , , , , ,

فلزیاب ارزان قیمت با کارایی بالا

همیشه فلزیاب هایی که از قیمت پایینی برخوردار هستند دلیل بر بی کیفیت بودن آن ها نیست. اما متاسفانه خیلی از کاوشگران در هنگام خرید فلزیاب ، دستگاه هایی که قیمت پایینی دارند و توسط فروشنده معرفی می شود ، دید خوبی ندارند و این تفکر را دارند که بخاطر قیمت پایین فاقد کیفیت و کارایی هستند. این تفکر هم می تواند درست باشد هم غلط ، فقط مهم این است که از کجا فلزیاب می خرید؟ البته همه فروشنده ها به دنبال این هستند که دستگاه گران قیمت خود را بفروشند و تا به سود بیشتری برسند. فلزیاب های ارزان قیمت دارای نقاط ضعف ، قدرت خود هستند، ولی نمی توان بخاطر اینکه دارای قیمت پایین هستند آن ها فاقد عملکرد دانست. در ادامه با ما همراه باشید تا با معرفی چند فلزیاب ارزان قیمت ، بیشتر به این موضوع واقف شوید.

معرفی چند فلزیاب ارزان قیمت :

فلزیاب AJM BUGLE :

فلزیاب ای جی ام بوگل یک گنج یاب پالسی است که دارای عمق کاوش ۷ متری می باشد که قادر به  تفکیک فلزات ارزشمند مانند طلا، نقره و مس از سایر فلزات بی ارزش مانند آهن است. این فلزیاب بوقی (پالسی) مجهز به کابل یک در یک و لوپ ۵۵ می باشد که می توانید در مکان هایی که به عمق بالا نیاز دارید کاوش کنید. از دیگر ویژگی های این دستگاه ارزان قیمت ، سیستم نقطه زنی و حساسیت قابل تنظیم می باشد.

فلزیاب ارزان قیمت
فلزیاب ارزان قیمت

گنج یاب AJM 13300 :

دستگاه ajm 13300 یک فلزیاب دوکاره (منظور از دستگاه های دوکاره یا چند کاره فلزیاب مکمل می باشد) که ترکیبی از سیستم پالسی با سیستم آنتن راداری (شعاع زن ، ردیاب ، خوراک خور) می باشد. این دستگاه در حالت شعاع زنی عمق کاوش ۱۵ متری  و در حالت با سیستم پالسی عمق کاوش ۱۰ متری را دارد.

گنج یاب AJM 13300
گنج یاب AJM 13300

فلزیاب DERAK 110 :

فلزیاب دراک در چند مدل مختلف طراحی و تولید شده است. دراک ۱۱۰ یک فلزیاب چند کاره دارای تکنولوژی های پالسی (بوقی ، نقطه زن) ، آنتن راداری (شعاع زن ، ردیاب ، خوراک خور) و سیستم تصویری (اسکن تصویری) می باشد. عمق کاوش این فلزیاب با لوپ (پالسی) ۲٫۵ متر ، در سیستم آنتن راداری عمق کاوش ۵ متر و شعاع زنی ۲۰۰ متر و در حالت اسکن تصویری عمق اسکن آن ۲٫۵ متر می باشد.

فلزیاب DERAK 110
فلزیاب DERAK 110

فلزیاب AJM IMAGING PT :

فلزیاب ایمیجینگ پی تی یکی دیگر از سری فلزیاب های ajm می باشد که دارای دو سیستم پالسی (نقطه زن ، بوقی) و سیستم اسکنر تصویری است. این گنج یاب ارزان قیمت دارای عمق کاوش ۷ متری می باشد که در هر نوع زمینی قابل کاوش می باشد. این فلزیاب پالسی دارای نشانگر عمق هدف می باشد که یکی از ویژگی های یک فلزیاب حرفه ای می باشد.

فلزیاب AJM IMAGING PT
فلزیاب AJM IMAGING PT
فلزیاب AJM IMAGING :

این فلزیاب آخرین دستگاه لیست بالاست که یکی از بهترین دستگاه های گنج یابی می باشد که یک فلزیاب مکمل کامل می باشد. ای جی ام ایمیجینگ شامل سیستم پالسی (بوقی ، نقطه زن) ، سیستم آنتن راداری (شعاع زن ، ردیاب ، خوراک خور) و اسکنر تصویری می باشد. این دستگاه برای کاوش حفره ، تونل ، مقبره و دفینه های مدفون شده در زیر زمین مناسب می باشد.

فلزیاب AJM IMAGING
فلزیاب AJM IMAGING

 

برای دریافت مشاوره رایگان در مورد خرید فلزیاب با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ یا ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

خرید دستگاه گنج یاب

خرید دستگاه گنج یاب

خرید دستگاه گنج یاب : کشف گنج و دفینه از دیر باز در بین مردم رواج داشته و افرادی با روش ها و ابزار های مختلف به دنبال گنجینه های پنهان شده در می گشتند. با گذشت زمان  و پیشرفت تکنولوژی دستگاه های فلزیاب و گنج یاب روی کار آمدند. گنج یاب ها توانسته بودند […]

دستگاه گنج یاب موبایلی

دستگاه گنج یاب موبایلی

دستگاه گنج یاب موبایلی چیست؟ دستگاههای الکترونیکی قبلا در ابعاد و اندازه های بزرگ تولید می شدند برای مثال تلویزیون که قبلا در اندازه های بسیار بزرگ بودند و با پیشرفت تکنولوژی این دستگاه ها تغییرات زیادی کردند ، هم کوچک تر شدند و هم هوشمند تر. دستگاه های فلزیاب نیز به خاطر استفاده از […]

گنج یاب تصویری پیشرفته

گنج یاب تصویری پیشرفته

گنج یاب تصویری پیشرفته تکنولوژی ها و گنج یاب ها : سلام خدمت کاوشگران و همراهان همیشگی ، به لطف تکنولوژی های پیشرفته و به روز دستگاههای گنج یاب توانسته‌اند به سطحی از پیشرفت برسند که بتوانند تصاویر و اسکن های زنده از لایه های زمین و اشیاء درون آن ارائه دهند. شاید در دهه […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید